„Maryja jest dzisiaj światu szczególnie potrzebna. Ataki szatana pokazują nieustannie, że Maryja jest niezwyciężona: uczmy się od wrogów, gdzie jest siła Kościoła , narodów i ludzkości.”
S. Wyszyński
Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę w dniu 30 lipca 2011 r. ( ostatnia sobota lipca)
Jest to XVIII ogólnopolska pielgrzymka FZŚ do naszego narodowego Sanktuarium.
„Bóg chciał, abyśmy mieli wszystko za pośrednictwem Maryi.”
Serdecznie polecam propozycje wakacyjne Franciszkańskiego Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań na Górze św. Anny. Dla dzieci Wakacje z Bogiem, dla młodzieży: spływy kajakowe, pustelnia franciszkańska, Święto Młodzieży, pielgrzymka śladami św. Franciszka i do grobu bł Jana Pawła II, obozy w górach.
Wiosna i lato obfituje w wydarzenia w naszej wspólnocie franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Już teraz zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach, rekolekcjach, pielgrzymkach.
05.06.2011 – O godzinie 15.00 spotykamy się na Mszy Świętej w kaplicy nad zakrystią kościoła p.w. św. Antoniego we Wrocławiu, podczas której nastąpi uroczyste przyjęcie do postulatu siostry Heleny i brata Piotra oraz odnowienie przyrzeczeń siostry Magdaleny. Po Mszy integracja przy pieczeniu kiełbasek na ognisku. Zapraszamy!!!
18.06.2011 – Pielgrzymka do Barda
25.06.2011 – Kapituła regionalna w Legnicy
29.07.2011 – Ogólnopolska Pielgrzymka Franciszkańskiego Zakonu Świeckich na Jasna Górę
Zapisy na wszelkie wyjazdy i szczegółowe informacje telefonicznie u siostry przełożonej lub mail’owo przez kontakt.